Gebze Ev Taşıma Şirketi


Genel olarak sizlere taşınırken bölgedeki gebze ev taşıma şirketleri nden kesinlikle nakliyat hizmeti almanın çok önemli ve avantajlı olduğunu söyleyebiliriz. Bu alanda hizmet alırken tabi en fazla dikkat edilmesi gereken konunun doğru firma seçimi olduğundan da ayrıca bahsetmek istiyoruz. İstanbul’da hizmet veren birçok nakliyat firması vardır. Bunların arasından kendiniz için en uygun ve en iyi olanı seçmeniz gerekir. Gebze evden eve nakliyat firmaları arasından gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilirsiniz. Sizlere bu alanda hem uygun fiyatlar ile hem de en iyi hizmetleri sunabilecek ekip olmaktayız. İletişim adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gebze Ofis Taşıma

GEBZE EVDEN EVE TAŞIMACILIK


Gebze Asansörlü Taşıma

Bu hizmet genellikle yüksek katlarda dar merdiven ve binada yük asansörü olmayan binalarda kullanımı tercih edilmelidir. Gebze asansörlü nakliyesi hizmeti hem pratik hem de eşyalar rahat ve güvenli bir şekilde yeni evinize taşıması yapılmaktadır.

Parça Eşya Taşımacılığı

Firmamız müşterilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılayabilmek için verdiği hizmetlerin yanında parça eşya taşımacılığı ve öğrenci, bekar eşyaların taşınması için kamyonet arayışlarında ek olarak vermekte ve yardımcı olabilmektedir.

Şehirlerarası Taşıma

Bir şehirden başka bir şehre uygun bir şekilde eşya transferleri büyük kamyonlarımızla müşterilerin maddi yönde zorlanmayacak şekilde kapak hesabı doğrultusunda 2 veya 3 ev eşyasını aynı araçla götürebilmekte ve maddi yönde müştyerilerimize destek olmaktayız.

Eşya Depolama

Fazlalık olan ve atmaya kıyamadığınız eşyalarınızı bizim depolarımızda güvenli ve sorunsuz bir şekilde saklayabilir ve cuzi miktarla hizmet alabilirsiniz. Lidersoy Nakliyat olarak uzun yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektörde tecrübelerimiz ile sizlere ideal taşımacılık çözümleri sunmaktayız.

Lidersoy NAKLİYAT İletişim Hattı


28 Yllık hizmet geçmişi ve bu geçmişe sığdırdığımız başarılı birçok nakliye ve menun müşteri tarafından bize duyulan saygı farkımızı ortaya koydu.