Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları


Ev eşyası taşımada ve paketlemede en önemli konulardan biri kullanılan malzemedir. Gebze evden eve nakliyat fiyatları iyi bir paketleme için baloncuklu naylon ve kaliteli bandaj kullanmaktayız. Mobilyalar özel mobilya battaniyesine sarılmaktadır. Eşyalarınız Bizimle güvende olur. Alanında senelerdir hizmet verdiğimiz müşteri ve kurumlara en uygun fiyat avantajları ile kaliteden ödün vermeden yaptığımız tüm işlerde memnuniyet bırakarak devam etmekteyiz. Artık gebze ev taşımacılık o kadar basit hale geldi ki ne stres ne tasa oturuyorsunuz eşyaların nereye yerleşeceği konusunda yer göstermesi kalmaktadır. Gebze evden eve nakliyat fiyatları firması seçerken bazı önemli konulara mutlaka dikkat etmelisiniz. Eşyalarınızın kaç oda salon olduğu katların oranları iki ev arasındaki mesafenin azlığı çokluğu gibi gibi bir çok soru.. Gebze evden eve taşımacılık ücretleri konusunda iyi araştırma yapmanız gerekir örneğin a nakliyecisi 1000 TL verdi diğer bir nakliyatçı 700 TL verdi birkaç evden eveci daha aradığınızda ortalama bir fiyat ortaya çıkar gibi düşünür ve herhangi biri ile taşıma yaparsınız. Aslında hata yaptığınızın farkında bile değilsiniz. Çünkü ev nakliyesi sektörü 5 kişilik bir ekip araç ve malzeme araç yakıt giderleri ile birlikte yaklaşık 700TL maliyet çıkmaktadır. Peki bu ev nakliyesi yapan kurum nasıl oluyor da 750TL ücret verebiliyor hiç düşündünüz mü? Tabiki düşünmediniz siz aklınızda şunu geçiriyorsunuz ya ben 750 TL veririm fazla vermem gönderirim işimi de yaptırırım. Araç geldi ve eşya toplamaya başladı sizin bulduğunuz 750TL lik ucuz nakliyat firması eşyaların bir kısmını yüklediler ve başladılar konuşmaya ya hocam eşyan fazla araba almaz katların yüksek bu fiyat bizi kurtarmaz sen bir şeyler daha yap gibi gibi birden fazla sorun... Halbuki biz gebze nakliyat olarak sizi uyarmıştık. Kalite asla ucuza satın alınmaz..

Gebze Evden Eve Nakliye

GEBZE EVDEN EVE NAKLİYE HİZMETLERİMİZ


Gebze Asansörlü Nakliye

Bu hizmet genellikle yüksek katlarda dar merdiven ve binada yük asansörü olmayan binalarda kullanımı tercih edilmelidir. Gebze asansörlü nakliyesi hizmeti hem pratik hem de eşyalar rahat ve güvenli bir şekilde yeni evinize taşıması yapılmaktadır.

Parça Eşya Taşımacılığı

Firmamız müşterilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılayabilmek için verdiği hizmetlerin yanında parça eşya taşımacılığı ve öğrenci, bekar eşyaların taşınması için kamyonet arayışlarında ek olarak vermekte ve yardımcı olabilmektedir.

Şehirlerarası Taşıma

Bir şehirden başka bir şehre uygun bir şekilde eşya transferleri büyük kamyonlarımızla müşterilerin maddi yönde zorlanmayacak şekilde kapak hesabı doğrultusunda 2 veya 3 ev eşyasını aynı araçla götürebilmekte ve maddi yönde müştyerilerimize destek olmaktayız.

Eşya Depolama

Fazlalık olan ve atmaya kıyamadığınız eşyalarınızı bizim depolarımızda güvenli ve sorunsuz bir şekilde saklayabilir ve cuzi miktarla hizmet alabilirsiniz. Lidersoy Nakliyat olarak uzun yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektörde tecrübelerimiz ile sizlere ideal taşımacılık çözümleri sunmaktayız.

Lidersoy NAKLİYAT İletişim Hattı


28 Yllık hizmet geçmişi ve bu geçmişe sığdırdığımız başarılı birçok nakliye ve menun müşteri tarafından bize duyulan saygı farkımızı ortaya koydu.