Gebze Evden Eve Nakliyat


Bir evden eve nakliyat firmasında aranması gereken en önemli özelliklerden birisi de eşyalarınıza verdiği önem ve garantidir. Birçok sıradan evden eve nakliyat şirketleri eşyalarınızı taşır, ama nasıl taşır? Mobilyalarınız çizilmiş, cam eşyalarınız kırılmış, beyaz eşyalarınızın kapağı yamulmuş vs. İşte bu nedenle firmaların eşyalarınıza verdiği önem ve garanti oldukça önemlidir. Gebze evden eve nakliyat ile eşyalarınız tam bir güven ve garanti altındadır. Eşyalarınızı en iyi şekilde evinizden alır ve yeni evinize götürür. Bu süre içerisinde tüm sorumluluğu üzerine alan firmamız, eşyalarınıza kendi eşyasıymış gibi bakar ve eşyalarınıza zarar gelmemesi için gerekli tüm tedbirleri alır ve özen gösterir. Gebze evden eve nakliyat ın kalitesinin altındaki nedenlerden biriside budur. Yani eşyalarınıza verdiği önemdir. Bu nedenle eşyalarınızı taşıtırken hangi firmaya taşıttırdığınıza dikkat edin. Nakliye firması çoktur. Birçok nakliye firması vardır. Ama eşyalarınıza önem gösteren, onlara değer veren firma sayısı oldukça azdır.

Hemen Fiyat Alınız

GEBZE EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİMİZ


Asansörlü Ev Taşıma

Bu hizmet genellikle yüksek katlarda dar merdiven ve binada yük asansörü olmayan binalarda kullanımı tercih edilmelidir. Asansörlü ev nakliyesi hizmeti hem pratik hem de eşyalar rahat ve güvenli bir şekilde yeni evinize taşıması yapılmaktadır.

Parça Eşya Taşımacılığı

Firmamız müşterilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılayabilmek için verdiği hizmetlerin yanında parça eşya taşımacılığı ve öğrenci, bekar eşyaların taşınması için kamyonet arayışlarında ek olarak vermekte ve yardımcı olabilmektedir.

Şehirlerarası Taşıma

Bir şehirden başka bir şehre uygun bir şekilde eşya transferleri büyük kamyonlarımızla müşterilerin maddi yönde zorlanmayacak şekilde kapak hesabı doğrultusunda 2 veya 3 ev eşyasını aynı araçla götürebilmekte ve maddi yönde müştyerilerimize destek olmaktayız.

Eşya Depolama

Gebze evden eve nakliyat olarak fazlalık olan ve atmaya kıyamadığınız eşyalarınızı bizim depolarımızda güvenli ve sorunsuz bir şekilde saklayabilir ve cuzi miktarla hizmet alabilirsiniz. Lidesoy Nakliyat olarak uzun yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektörde tecrübelerimiz ile sizlere ideal taşımacılık çözümleri sunmaktayız.