Gebze Evden Eve Taşımacılık


Gebze evden eve taşımacılık ta ilk önce profesyonellik gelir. amatörce yapılacak ev taşıma işlemi ev sahibinin eşyalarına ciddi anlamda zarar vermesine neden olabilir. Çünkü ev taşıma firmaları n bazıları bu işte deneyimi olmayan elemanlar kullanmaktadır yada paketlemeye özen göstermemektedirler. Hasarsız bir taşıma istiyorsanız yetki belgelerinin olup olmadığını sorun ve ambalajlama işlemleri için detay isteyin. Sıkıntısız bir taşıma için paketleme ambalajlama ve nakliyat ile ilgili ayrıntıları öğrenin. Firmamız gibi kaliteli çalışan nakliyecilerden örnek biride gebze evden eve taşımacılık şirketi sitesidir. paketleme ile alakalı her türlü ayrıntıyı buradan da görebilirsiniz. Yapmanız gereken bize ve referans gösterdiğimiz sitelere güvenmenizdir. Sizi zor durumda bırakacak her türlü hareketten kaçınan ve tedbirini alan firmamız, müşterilerinin rahatlığı için her türlü hazırlıkları yapmaktadır. Gebze ev taşıma fiyatı taşınacak eşyanın cinsine ve hacmine göre uygun ebatlarda karton ve battaniyeler kullanılmaktadır. Kristal ve cam eşyalar titizle sarılmaktadır, yatak ve şilteler için özel olarak hazırlanmış yatak kolileri, elbiseler için yatay ve askılı yüksek boy koliler, mobilya ve beyaz eşyalar için balonlu naylon, kullanılmaktadır. Cam eşyalarınız z beyaz cam kağıtlarına sarılmaktadır.

Gebze Ofis Taşıma

GEBZE EVDEN EVE TAŞIMACILIK


Gebze Asansörlü Taşıma

Bu hizmet genellikle yüksek katlarda dar merdiven ve binada yük asansörü olmayan binalarda kullanımı tercih edilmelidir. Gebze asansörlü nakliyesi hizmeti hem pratik hem de eşyalar rahat ve güvenli bir şekilde yeni evinize taşıması yapılmaktadır.

Parça Eşya Taşımacılığı

Firmamız müşterilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılayabilmek için verdiği hizmetlerin yanında parça eşya taşımacılığı ve öğrenci, bekar eşyaların taşınması için kamyonet arayışlarında ek olarak vermekte ve yardımcı olabilmektedir.

Şehirlerarası Taşıma

Bir şehirden başka bir şehre uygun bir şekilde eşya transferleri büyük kamyonlarımızla müşterilerin maddi yönde zorlanmayacak şekilde kapak hesabı doğrultusunda 2 veya 3 ev eşyasını aynı araçla götürebilmekte ve maddi yönde müştyerilerimize destek olmaktayız.

Eşya Depolama

Fazlalık olan ve atmaya kıyamadığınız eşyalarınızı bizim depolarımızda güvenli ve sorunsuz bir şekilde saklayabilir ve cuzi miktarla hizmet alabilirsiniz. Lidersoy Nakliyat olarak uzun yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektörde tecrübelerimiz ile sizlere ideal taşımacılık çözümleri sunmaktayız.

Lidersoy NAKLİYAT İletişim Hattı


28 Yllık hizmet geçmişi ve bu geçmişe sığdırdığımız başarılı birçok nakliye ve menun müşteri tarafından bize duyulan saygı farkımızı ortaya koydu.